Hakkımızda
     Denizli Büyükşehir Belediyesi Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (DESKİ) İş Sağlığı ve Güvenliği Şefliği' nin resmi sayfasıdır. Bu internet sayfası şefliğin faaliyetlerinin duyurulması, güncel etkinliklerden haberdar olunması, Kuruma bağlı çalışanlarımızın ve alt işverenlerin İSG kayıtlarının takibinin yapılabilmesi ve Kurum içi ramak kala kayıtlarının bildirilmesi için oluşturulmuştur.

     DESKİ İş Sağlığı ve Güvenliği Şefliği faaliyetlerini Kurum hiyerarşik yapısında İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Kurumsal Gelişim Şube Müdürlüğüne bağlı olarak yürütmektedir. Ayrıca her ay yapılan İş Sağlığı ve Güvenliği Kuruluna Genel Müdürümüz Niyazi TÜRLÜ Başkanlık etmekte ve Genel Müdür Yardımcımız, Daire Başkanlarımız ve Çalışan Temsilcilerimiz ise üye olarak katılım sağlamaktadır.

    DESKİ İş Sağlığı ve Güvenliği Şefliği İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkan V. Demet DEĞİRMENCİ'nin liderliğinde Kurumsal Gelişim Şube Müdür V. Sait DİRİK müdürlüğünde  7 İş Güvenliği Uzmanı, 2 İşyeri Hekimi, 2 Diğer Sağlık Personeli, 1 taşınır kayıt yetkilisi personel ile faaliyetlerine devam etmektedir.