Hakkımızda
     Denizli Büyükşehir Belediyesi Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (DESKİ) İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü'nün resmi sayfasıdır. Bu internet sayfası birimin faaliyetlerinin duyurulması, güncel etkinliklerden haberdar olunması, Kuruma bağlı çalışanlarımızın ve alt işverenlerin İSG kayıtlarının takibinin yapılabilmesi ve Kurum içi ramak kala kayıtlarının bildirilmesi için oluşturulmuştur.

     DESKİ İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü faaliyetlerini Kurum hiyerarşik yapısında Teknik Genel Müdür Yardımcılığına bağlı olarak yürütmektedir. Ayrıca her ay yapılan İş Sağlığı ve Güvenliği Kuruluna Genel Müdürümüz Mustafa ÜNAL ya da Genel Müdür Yardımcımız Ahmet Hakan DOĞANAY Başkanlık etmekte ve Genel Müdür Yardımcılarımız, Daire Başkanlarımız ve Çalışan Temsilcilerimiz ise üye olarak katılım sağlamaktadır.

    DESKİ İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü Teknik Genel Müdür Yardımcımız Ahmet Hakan DOĞANAY'ın liderliğinde 7 İş Güvenliği Uzmanı, 2 İşyeri Hekimi, 2 Diğer Sağlık Personeli, 1 taşınır kayıt yetkilisi personel ile faaliyetlerine devam etmektedir.